Ванна акрилова Galassia Meg11 7320
Ванна окремішня без швів.
Високий глянець чисто акрилова ванна 170x78x59h см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 42 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 310 л |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



