Унітаз підвісний Catalano Velis 1VSVL00
Можлива комбінація із сидінням для унитаза з плавним опусканням Catalano 5V57STF00 soft close
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 17 кг |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 230 ₴


