Електронна кришка для унітаза з функцією біде TOTO Washlet SX
WASHLET — це розроблення компанії TOTO в межах розвитку концепцій WASHLET і Clean Technology. Упродовж усіх тридцять років своєї історії унітази з функціями WASHLET привертали до себе увагу завдяки втіленим у них передовим технологіям. WASHLET RX точно так само притягує погляд завдяки елегантному та сучасному дизайну.
Комплект: кришка-біде TOTO Washlet SX + підвісний унітаз TOTO SX
Особливості: TOTO Washlet SX вирізняється чітким, обтічним і мінімалістичним дизайном. Кришка-біде зливається з керамічною чашею. Кришка-біде Washlet SX підходить тільки на підвісний унітаз SX. Від старших моделей — Washlet 4732 і SG — відрізняється тим, що немає підсвітки, автовідкриття, технології ewater+ і сушіння.
Функції кришки-біде TOTO Washlet SX: пульт ДК з пам'яттю на 2 особи, попереднє змочування унітаза, автодезодоратор, форсунка з безліччю режимів омивання (загальний, жіночий, масажний, пульсувальний) і підігрівальне сидіння. Температура води, сидіння, а також напір струменя форсунки та її положення регулюються.
Функції унітаза TOTO Washlet SX: підвісний унітаз Washlet SX має приховане під'єднання води й електрики, безобідкову чашу, супергладке покриття CeFiONtect і фірмовий круговий змив "торнадо".
Кришка-біде Washlet SX під'єднується до холодної води (діаметр 3/8") і електрики 220 B.
Технічні характеристики:
| Розрахункова витрата води | 0.27-0.43л/мин |
| Витрата води для дамського душу | 0,29-0,43 л/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
| Споживана потужність | 843-1451 Вт |
| Номінальна напруга | 220-240 Вт |
| Дипазон гідравлічного тиску | 1-10 бар |
| Температура води, діапазон настроювання | 30-40C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 36 кг |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Мікроліфт | Так |
| Підігрів сидіння | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Унітаз | Так |
| Функція біде | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте




